- Kavel 34 van 96
HIERmede komt A.M.G. met een serie werken van de COBRA werken , gratis verzonden naar U , een eerste klassa product waarop dit werk is gemaakt samen mat de acryl verf en duidelijk een eigen visie , geniet er maar van
Formaat: 40cm (H) x 40cm (B)
Ingelijst: 42cm (H) x 42cm (B)
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: andre1238marinus
België | 195€ |
Frankrijk | 15€ |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |