- Kavel 13 van 158
Zeer fraai zeefdruk van Paul Van Hoeydonck uit 1973. In zeer goede staat. Groot formaat. Getekend, gedateerd en genummerd in potlood. Paul Van Hoeydonck is een Belgisch kunstenaar. Hij hield zich onder andere bezig als beeldhouwer, schilder, tekenaar, collagekunstenaar en graficus
Formaat: 56cm (H) x 78cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1973
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1973
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 100
België | 35€ |
Nederland | 35€ |