- Kavel 12 van 73
Prachtige litho van Pol Bury, Met de hand gesigneerd en genummerd HC Professioneel ingelijst. Pol Bury was een Belgische schilder, beeldhouwer, etser, auteur, uitgever en schrijver, die deel uitmaakte van de Waalse surrealistische beweging en van de Cobrabeweging. Hij werd tot in de Verenigde Staten en Japan bekend met zijn fonteinen en vooral door zijn bijdragen aan de Kinetische kunst.
Formaat: 66cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: 80cm (H) x 62cm (B)
Jaartal: 1973
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: HC
Jaartal: 1973
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: HC
Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
België | 75€ |
Nederland | 75€ |