- Kavel 23 van 158
● "Ik ben verslaafd aan schoonheid. Helaas ben ik een gewoonte die schoonheid heeft weten te doorbreken." - Dominic Rouse ● Chromogene afdruk op Fuji Crystal Archive-papier ● Papierformaat 38 x 30 cm (15 x 12 inch) - Beeldformaat 33 x 24 cm (13 x 9,5 inch) - Editie #9/25 ● Afbeeldingsdatum mei 1992 - Afdrukdatum juli 2023 ● Catalogus S-DHR014FU - Nieuwstaat ● Handgesigneerd in zwarte inkt ● Genummerde artiestenstempel ● Titel onder afbeelding ● Ondertekend certificaat van afdrukauthenticiteit. ● Verzending in een grote PVC-buis
Formaat: 30cm (H) x 38cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1992
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 25
Aangeboden nummer: #9
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1992
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 25
Aangeboden nummer: #9
Aangeboden door: Surrealeye
België | 36€ |
Nederland | 36€ |
Frankrijk | 36€ |
Europa | 40€ |
Wereldwijd | 42€ |