- Kavel 10 van 158
Prachtige tentoonstellings affiche litho op stevig glanzend papier. Zeer zeldzaam en moeilijk te verkrijgen. Perfecte staat en in kader Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domčnech, markies de Dalí de Pubol was een wereldberoemd Spaans kunstschilder
Formaat: 60cm (H) x 40cm (B)
Ingelijst: 72cm (H) x 53cm (B)
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
België | 70€ |
Nederland | 70€ |