- Kavel 38 van 106
mooie ingelijste litho van Jacques Doucet Met de hand gesigneerd in potlood. Het werk is op 200 exemplaren waarvan dit het nummer 4 is. De afmeting van het werk is 84 x 62,5 cm en ingelijst 107,5 x 87,5cm Het werk is van 1991
Formaat: 84cm (H) x 62cm (B)
Ingelijst: 108cm (H) x 88cm (B)
Jaartal: 1991
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 200
Aangeboden nummer: 4
Jaartal: 1991
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 200
Aangeboden nummer: 4
Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
België | 40€ |
Nederland | 50€ |
Frankrijk | 50€ |
Europa | 60€ |
Wereldwijd | 70€ |