- Kavel 67 van 75
Zwungrad of Vliegwiel Mensenkracht is een offset van Panamarenko gesigneerd en genummerd op 75 exemplaren. Het werk is niet ingelijst en in perfecte staat. Met bijhorend certificaat uitgegeven door de PanamarenkoShop.
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Jaartal: 1999
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 3
Jaartal: 1999
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Aangeboden nummer: 3
Aangeboden door: dirkdeprez
Gratis ophaling bij verkoper in: Heestert, België.