Luc Tuymans

The Worshipper

Luc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The WorshipperLuc Tuymans - The Worshipper

Luc Tuymans - The Worshipper Litho in 8 kleuren. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar in potlood. Editie op 100 exemplaren, dit is nummer 98. Geprint door Roger Vandaele, Antwerpen op op BFK Rives 270 g/m2. Opgelet! Bij dit werk wordt ook het boek "Luc Tuymans" mee aangeboden. Dit bijzonder lijvige boek van meer dan 260 blz. (31 X 27 cm) + beschermcase is eveneens gesigneerd door Tuymans. De combinatie van de litho + boek is bijzonder zeldzaam. Het werk is enkel op te halen en zal niet opgestuurd worden. Momenteel is het werk bevestigd op een frame, zonder glas. Het werk kan echter makkelijk verwijderd worden.