Hugo Claus

zonder titel

Hugo Claus - zonder titelHugo Claus - zonder titelHugo Claus - zonder titelHugo Claus - zonder titel

Ludieke litho van de Vlaamse auteur en kunstenaar Hugo Claus. Het werk est gesigneerd op 100 exemplaren en ingelijst. Claus trok veel op met de leden van de CoBrA-beweging, wat resulteert in deze bijzondere stijl.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€