Panamarenko

Branderbek met sigleur

Lithografie uit de map Thermo photovoltaic energy converter. Het aangeboden exemplaar is een zeldzame met de hand gesigneerde en genummerd met "AP", oftewel "Artist Proof".

Dit werk werd voor de eerste keer getoond in de "Thermo Photovoltaic Energy Converter" op 21 october 2001 in de wintertuin en verlatzaal van de Antwerpse Zoo, georganiseerd door Ronny Van de Velde.

Aangeboden door: Privé verkoop geverifieerd door veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.

België 25€
Nederland 35€
Frankrijk 40€
Europa 50€
Wereldwijd 80€