Fred Bervoets

Zonder titel

Fred Bervoets - Zonder titelFred Bervoets - Zonder titelFred Bervoets - Zonder titel

Prachtige en zeldzame ets van de Belgische kunstenaar Fred Bervoets. Het werk is een ets en is in zeer goede staat. De ets is handgesigneerd en gedateerd 1968. De afmeting van het werk is 39 x 28 cm..

Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, BelgiŽ.

België 20€
Nederland 35€
Frankrijk 45€
Europa 60€
Wereldwijd 75€