David Hockney

The Diver

Originele litho (copyright "Olympia 1972 GmbH, Printed in Germany"), gedrukt ter gelegenheid van de Olympische Spelen in Munchen (1972). Het gaat om een originele print uit 1972 (ed. 3), dus geen latere herdruk of kopie. Gedrukt in Duitsland, zeldzaam en zeer gewild. Bijna een halve eeuw oud, zo goed als nieuw, nooit ingelijst, altijd vlak bewaard. Alle vintage posters van Hockney zijn de afgelopen jaren in waarde gestegen en zullen dat de komende jaren blijven doen. In de plaat getekend. Grootte: 101 x 64 cm / 39,7 x 25 in. In uitstekende staat

Aangeboden door: StreetAndArtGallery
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, BelgiŽ.

België 20€
Frankrijk 30€
Europa 35€
Wereldwijd 60€