Roger Raveel

Genesis 5

Roger Raveel - Genesis 5Roger Raveel - Genesis 5

5de werk uit de reeks Genesis van Roger Raveel. Gesigneerd en genummerd, kleine oplage slechts 80 exemplaren. Deze betreft nr. 12

Zie grafische oeuvre pagina 39. Dit is volgens Roger Raveel n van zijn betere werken. En exemplaar is ook permanent te zien in het Raveel museum.

Het werk is net professioneel ingelijst in een zwarte lijst met ontspiegeld museumglas

Aangeboden door: TimPittevils
Gratis ophaling bij verkoper in: Velm, Belgi.

België 25€
Nederland 40€
Frankrijk 40€
Europa 40€
Wereldwijd 150€