IMAGE DU PARADIS

Guillaume Corneille - IMAGE DU PARADIS

Fraaie kleurenlithografie op licht gesatineerd papier van Corneille uit 1998. Bladmaat 76x50 cm in nieuwstaat. Het werk is gesigneerd in de druk. Oplage van 200 exemplaren, niet genummerd Prachtige kleurenlitho van Corneille uit het jaar 1998. Titel: Image du Paradis . De dikke letters onder het werk, Kass / Meridian uit Chicago, is de galerie waar Corneille in 1998 een expositie had. Het idee was: als je een litho koopt, krijg je een ongesigneerd exemplaar op licht gesatineerd papier. Als de teksten op deze litho u storen, kunt u deze onder het passe-partout laten plaatsen. Al met al best een mooie litho met een verhaal

Belgique 20€
Les Pays-Bas 15€
France 20€
Europe 35€
Le monde entier 45€