Panamarenko

Bernouilli

Panamarenko  - BernouilliPanamarenko  - BernouilliPanamarenko  - BernouilliPanamarenko  - BernouilliPanamarenko  - BernouilliPanamarenko  - BernouilliPanamarenko  - Bernouilli

Unieke '3D' foto van Bernoulli, met de hand gesigneerd door Panamarenko en bijgestaan door de quote: "The key of the funtion is, the centrifugal force can not work on the lagging side of the objects Mu".

Dit object is recent opnieuw ingelijst en verhoogd gepresenteerd in een mooie witte kader met ontspiegeld museumglas. Met bijhorend certificaat uitgegeven door de PanamarenkoShop.

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, Belgique.

Belgique 40€
Les Pays-Bas Non connu, à déterminer