Herman Brood

For Ever

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van de Bekende Nederlandse Kunstenaar en muzikant Herman Brood. Afmeting blad 100 x 70 cm in nieuwstaat. Het werk is Handgesigneerd en genummerd oplage 250exemplaren. Wordt geleverd met echtheidscertificaat. het nummer kan afwijken van de foto.

Offert par: kleurrijkekunst
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sneek,Netherlands.

Belgique 20€
Les Pays-Bas 15€
Europe 35€
Le monde entier 45€