Carel Fabritius

HET PUTTERTJE

Prachtige ingelijste kleurengiclee op canvas. Afmeting nieuwe zwart houten lijst 60 x 40 cm. Het werk is in de druk gesigneerd. Het originele schilderij is gemaakt in 1654 en hangt in het Mauritshuis te Den Haag. Vakkundig opgespannen 20mm dik spieraam Milieuvriendelijk vurenhouten spieraam (PEFC keur) Incl. flat-on-the-wall ophangsysteem Haarscherpe 12-kleuren gicléeprint 100 jaar kleurgarantie Meedere malen handmatig gevernist

Offert par: Sneekkunst

Belgique 20€
Les Pays-Bas 15€
Europe 45€
Le monde entier 75€