Carel Bárzaga

 Mariposa de la serie tu mirada

Carel Bárzaga -  Mariposa de la serie tu miradaCarel Bárzaga -  Mariposa de la serie tu miradaCarel Bárzaga -  Mariposa de la serie tu miradaCarel Bárzaga -  Mariposa de la serie tu mirada

Dit werk is van de kunstenaar Carel Bárzaga. Olieverftechniek is zijn specialiteit. 80 x 60 cm Prachtig werk in perfecte staat! Is niet ingelijst. Dit werk zal verzonden worden in een koker en is in absolute nieuwstaat!

Offert par: bianca81
Retrait gratuit chez le vendeur à: Vlimmeren, Belgique.

Belgique 18€
Les Pays-Bas 36€
France 36€
Europe 72€
Le monde entier 98€