- Lot 233 de 241
Onwaarschijnlijk fraaie en grote kleurenoffset-litho van de bekende kunstenaar Andy Warhol. Afmeting blad 139 x 80 cm in nieuwstaat. (nooit ingelijst geweest) Deze kleurenoffset-litho is uitgebracht met toestemming van de Andy Warhol Foundation.
Dimensions: 80cm (H) x 139cm (L)
Année: 1967
Technique: Offset
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Année: 1967
Technique: Offset
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Retrait gratuit chez le vendeur à: Diemen, Netherlands.
Belgique | 20€ |
Les Pays-Bas | 20€ |
France | 30€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 55€ |