Panamarenko

Sigleur

Lithografie uit de map Thermo photovoltaic energy converter. Het aangeboden exemplaar is een zeldzame met de hand gesigneerde en genummerd met "AP", oftewel "Artist Proof".

Dit werk werd voor de eerste keer getoond in de "Thermo Photovoltaic Energy Converter" op 21 october 2001 in de wintertuin en verlatzaal van de Antwerpse Zoo, georganiseerd door Ronny Van de Velde.

Offert par: ARTGalleryBE
Retrait gratuit chez le vendeur à: Meulebeke, Belgique.

Belgique 25€
Les Pays-Bas 35€
France 40€
Europe 50€
Le monde entier 80€