Marianne De Wilde

Kempens landschap met ven

Prachtig werk van deze aquarel kunstenares uit haar eerste periode, momenteel werkt zij meer met textiel. Zomers landschap met op de voorgrond een ven overgaand in het heidelandschap, enkele berken en op de achtergrond het zacht groen van de bossen onder de heldere hemel.

Offert par: Henri1Gregoor
Retrait gratuit chez le vendeur à: BEVERST BILZEN, Belgique.