- Lot 31 de 77
Zeer bijzondere en uiterst exclusieve Kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting blad 120 x 85 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd in een oplage van 250ex. Het werk wordt geleverd met een echtheidscertificaat.
Dimensions: 85cm (H) x 120cm (L)
Signé: Signé
Nombre de copies: 250ex
Numéro offerte: nvt
Signé: Signé
Nombre de copies: 250ex
Numéro offerte: nvt
Les Pays-Bas | 20€ |
France | 35€ |
Europe | 45€ |
Le monde entier | 75€ |