Lucebert

Titel onbekend

Lucebert  - Titel onbekendLucebert  - Titel onbekendLucebert  - Titel onbekend

Aquaerel en zwarte inkt tekening van Lucebert, gesigneerd en gedateerd in grijs potlood 'Lucebert 82.XI.13'

Het werk is ingelijst, zowel werk als lijst in uitstekende tot perfecte staat.

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, België.

Belgique 46€
Les Pays-Bas 46€