Kunstkartel

Still Moet

Kunstkartel  - Still MoetKunstkartel  - Still MoetKunstkartel  - Still MoetKunstkartel  - Still Moet

Dit luxe schilderij is een van onze favoriete, zowel van ons als van onze klanten. Dit stilleven is een perfecte versmelting van oud en nieuw. Met alle verborgen elementen raak je niet uitgekeken en ontdek je iedere keer wel iets nieuws in dit prachtige schilderij op plexiglas. We Love It!! Een prachtige klassieke print met heldere kleuren en als je goed kijkt is er zoveel te zien. Welke toffe elementen kun jij vinden in dit schilderij op plexiglas?
Met dit plexiglas schilderij heeft u de best denkbare kwaliteit. Dit glasschilderij van 5 mm zorgt voor een indrukwekkende diepte en een professionele uitstraling. De kleuren van onze kunst op plexiglas spatten de kamer in en brengen de print tot leven. Een foto op acrylglas vergroot de diepte van het beeld en versterkt de helderheid van kleuren. Met een professioneel blind aluminium profiel gemonteerd aan de achterkant van het glasschilderij, lijkt het plexiglas schilderij van de muur te zweven.
Let op! ook mogelijk in horizontale variant
✔ Superieure beeldkwaliteit ✔ Intense kleuren ✔ Optimale prijs-kwaliteit verhouding ✔ Luxueuze glossy uitstraling ✔ Voorzien van een blind ophangprofiel

Offert par: Kunstkartel
Retrait gratuit chez le vendeur à: Tilburg, Netherlands.

Belgique gratuite
Les Pays-Bas gratuite
France 300€
Europe 300€
Le monde entier 300€