Fred Bervoets

Zonder titel

Fred Bervoets - Zonder titelFred Bervoets - Zonder titelFred Bervoets - Zonder titelFred Bervoets - Zonder titelFred Bervoets - Zonder titel

Prachtige ets uit de donkere periode van Fred Bervoets. De ets is met de hand gesigneerd en linksonder aangeduid met E.P. Het werk is ingelijst en meet 51 x 42 cm. Het beeld meet 21 x 15 cm. Zeer zelden geziene ets.

Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte,Belgique.

Belgique 46€
Les Pays-Bas 46€
France 46€
Europe gratuite
Le monde entier gratuite