Jan Bollaert

Zonder titel

Jan Bollaert - Zonder titel

Prachtig groot werk van Jan Bollaert Het werk is vervaagd uit Acryl op papier, verlijmd op doek en ingelijst met lood. De totale afmeting van dit werk bedraagt 133 x 133 cm incl. Lijst. En zonder lijst 112 x 112 cm.

Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte, Belgique.