Uitnodigingskaart Archaiopterix
Zoals je ziet staat er binnen niets! Dit is dus één van proefdrukversies van de uitnodiging.
Deze werd uitgegeven in 2002 ter gelegenheid van de installatie van het werk 'Robinson Archaiopterix' in de Arenbergbibliotheek van de universiteit van Gent.
Dubbel gesigneerd: gesigneerd in de plaat en handgesigneerd. De kaart meet open in totaal 21x21cm en is aan de helft geplooid. Het beeld staat op de rechterhelft. De kaart is in uitstekende staat.
Dimensions: 21cm (H) x 21cm (L)
Année: 2002
Technique: Print
Signé: Signé
Année: 2002
Technique: Print
Signé: Signé
Offert par: DaSmowki
Retrait gratuit chez le vendeur à: ROESELARE, Belgique.
Belgique | 15€ |