Bernar Venet

Compositie

Ets van Benar Venet getekend en genummerd op 90 exemplaren. Het werk is mooi ingelijst in een witte dikke lijst met achterliggend een zwarte passe-partout. Het werk en de lijst zijn in goede staat. Bernar Venet (1941), geboren in Frankrijk maar sinds 1966 wonende in New York City is een vooraanstaande, internationale beeldhouwer. Venets staalsculpturen zijn in veel internationale museum- en privécollecties opgenomen, maar ook op veel plaatsen in de openbare ruimte vertegenwoordigd, met name zijn sculpturen in cortenstaal Lignes indéterminées, onder andere in Keulen (1999), Parijs (2002), Nice, Luxemburg (2003) en New York City (2004).

Offert par: ARTGalleryBE
Retrait gratuit chez le vendeur à: Meulebeke, Belgique.