- Lot 56 de 94
Unieke print op zilver/metaal, prachtig effect. Getiteld: "TORSIONS", zie ook foto's . Editie op 120 exemplaren, het aangeboden exemplaar is nummer 5 Gesigneerd Het werk is professioneel ingelijst
Dimensions: 65cm (H) x 44cm (L)
Encadré: Yes
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 120
Numéro offerte: 5
Encadré: Yes
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 120
Numéro offerte: 5