Jovan Srijemac

Stop the War

Jovan  Srijemac - Stop the WarJovan  Srijemac - Stop the WarJovan  Srijemac - Stop the WarJovan  Srijemac - Stop the WarJovan  Srijemac - Stop the WarJovan  Srijemac - Stop the War

Uniek groot werk (80x80x2cm), uit een serie schilderijen in Street / Pop art stijl, van de Nederlandse professionele / hedendaagse kunstenaar Jovan Srijemac (1962). Werk is geschilderd met acrylverf acryl marker, sprei,. Schilderij is met de hand gesigneerd, met certificaat van echtheid, is gelakt en klaar om op te hangen. De kosten zijn geschilderd als onderdeel van het schilderij en hoeven niet te worden ingelijst. Dit werk past goed in een modern interieur of kantoorruimte. "De chaos van ideeën die in mijn hoofd zijn ontstaan, het innerlijk verstoken van energie, wil als een vulkaan naar buiten komen en zo een explosie worden en een symfonie van kleuren op het doek, omlijst met materieel, figuren, gezichten of abstracte compositie" . Mijn werk ligt dicht bij de expressionistische stijl, maar ik experimenteer graag met pop-art en action painting. Mijn werk uit de jaren tachtig was surrealistisch. Ik wilde een bericht sturen naar de kijkers. Het hoofdthema ging over het leven in de wereld, tegen de oorlog. In de jaren 90 was mijn werk somber, donker van kleur, net als mijn gevoelens. Ik ben begin jaren negentig uit mijn land (voormalige Joegoslavië) ontsnapt toen de oorlog uitbrak. In de jaren '00 was ik op zoek naar kleur. eindelijk gelukt tot nu toe. Mijn werk is nu kleurrijke, abstract expressionistisch. Het meeste werk is geschilderd met een paletten. Er is een kleur op het doek met een gevoel en emotie die diep uit mijn ziel komt. Thema is minder belangrijk als ik tevreden ben met de compositie en kleur. Experimenteren in de kunst, met stijlen, technieken, kleuren etc, vind ik erg belangrijk. Ik denk: "Als je als artiest je hele leven vasthoudt aan één stijl, dan ben je als artiest dood." In de kunst en in het leven is er voor mij één doel: doorgaan! En ik zeg vaak: "We weten pas wat er achter de gesloten deur verborgen zit als we hem openen" Citaat uit mijn boek: ''Apocalypse of the soul''

Offert par: Jovan1962
Retrait gratuit chez le vendeur à: Heerenveen, Netherlands.

Belgique 42€
Les Pays-Bas 25€
France 55€
Europe 60€
Le monde entier 150€