- Lot 60 de 81
Mooie luxebox van Panamarenko, uitgegeven door Hoorens Koffie. Enkele jaren geleden uitgegeven in beperkte oplage van 500 stuks. Deze box bevat bovendien een handgesigneerd boek van Panamarenko 'Copyright'. Mooie doos boordevol tekeningen van Panamarenko. Inhoud: * twee koffiekopjes , thema Kleine Plumbiet van Panamarenko. Deze hebben signatuur binnen in tas en nummering onderaan. Inclusief onderbordjes * handgesigneerd boek van Panamarenko * pakje Panajumbo koffie * prachtige kaart 'Kleine Plumbiet' getekend in de plaat met nummering Exclusief collectorsitem.
Dimensions: 33cm (H) x 57cm (L)
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 500
Numéro offerte: 170
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Nombre de copies: 500
Numéro offerte: 170
Offert par: PP
Retrait gratuit chez le vendeur à: Retie, Belgique.
Belgique | 30€ |
Les Pays-Bas | 40€ |
France | 40€ |
Europe | gratuite |
Le monde entier | gratuite |