Michael Borremans

Automat (I)

Michael Borremans - Automat (I)Michael Borremans - Automat (I)Michael Borremans - Automat (I)Michael Borremans - Automat (I)Michael Borremans - Automat (I)Michael Borremans - Automat (I)Michael Borremans - Automat (I)Michael Borremans - Automat (I)

Mooie offsetlitho van Michaël Borremans. Titel: Automat (I) Oplage: beperkte oplage Ingelijst in een professionele Nielsen lijst. (donker eik/aluminium) Met bijpassende witte, zuurvrije passe partout. Dit werk werd op de achterkant in potlood met de handgesigneerd door Michaël Borremans. Een terugkerend thema in Borremans' werk is de figuur van een jong meisje in trui en rok. Het zou een schoolmeisje van lang geleden kunnen zijn. De figuur verschijnt voor het eerst in een tekening van 2002, waarin ze is afgebeeld op een zwarte sokkel. In 2005 maakte Borremans een video waarin het meisje tot leven komt en eindeloos om haar as draait. In 2008 volgde nog een reeks olieverfschilderijen, waaronder Automat (I). In dit werk is de figuur op de rug afgebeeld, met gekruiste handen en een lange vlecht.

Offert par: PP
Retrait gratuit chez le vendeur à: Retie, Belgique.

Belgique 20€
Les Pays-Bas 25€
France 30€
Europe 45€
Le monde entier 75€