- Lot 78 de 96
Prachtige offset van Rinus Van De Velde op karton. XL Artcard. Niet gesigneerd. Niet genummerd. 30 x 18 cm. Fictie en realiteit, maar ook woorden en beelden vloeien samen in het werk van Rinus Van de Velde (1983). Met tekeningen, sculpturen, installaties, foto’s en films bouwt deze Belgische totaalkunstenaar de absurdistische verhalen na die zich in zijn hoofd afspelen
Dimensions: 30cm (H) x 18cm (L)
Année: 2022
Technique: Offset
Signé: Non signé
Année: 2022
Technique: Offset
Signé: Non signé
Les Pays-Bas | 25€ |