- Lot 98 de 136
Andy Warhol (naar) - Mick Jagger, 1975 offset litho - Ondertekend in print en gepubliceerd in 2010 Andy Warhol, Mick Jagger - Museum Moderner Kunst Vienna Uitgegeven door het Museum of Modern Art, Wenen 2010 Titel: Mick Jagger Afmetingen: 82 cm x 54 cm Gesigneerd in de druk, Het werk is in nieuwstaat. Het certificaat wordt uitgegeven door Colourful Kunstfriesland.
Dimensions: 82cm (H) x 54cm (L)
Année: 2010
Technique: Offset
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Année: 2010
Technique: Offset
Signé: Signature imprimée
Nombre de copies: onbekend
Numéro offerte: nvt
Belgique | 20€ |
France | 25€ |
Europe | 35€ |
Le monde entier | 45€ |