Verzilverd bronzen beeld De Kleine Kat

Guillaume Corneille - Verzilverd bronzen beeld De Kleine KatGuillaume Corneille - Verzilverd bronzen beeld De Kleine KatGuillaume Corneille - Verzilverd bronzen beeld De Kleine Kat

Verzilverd bronzen beeld Brons, verzilverd (10 micron), verguld, gelakt, ogen in synthetische blauwe spinel. Gepresenteerd op een voetstuk van blauwe steen 1Kg 850 Genummerd EA II/IV Afmetingen: 19 x 20 x 6 cm Sculptuur geleverd met een echtheidscertificaat van de Guillaume Corneille Stichting Net als Picasso, die zijn fetisjdieren had (de stier, zijn hond Lump of de geit), creëerde Guillaume Corneille een uitgebreid bestiarium met een onberekenbaar aantal katten en vogels, zonder de dieren van de reeks "Images de Bêtes" (1986) te vergeten: met de kip, het paard, enz. Hier heeft de schilder een dynamische sculptuur bedacht: de kat is in beweging gevangen, één poot iets naar voren, klaar om te bespringen. Van bovenaf gezien, van voren of in profiel, onthult het beeld een zeldzame perfectie van vorm en gebogen lijnen. De rug van de katachtige is bedekt met goud, evenals delen van zijn kop en staart. Het resultaat is er een van groot meesterschap. Het is een universele kat en tegelijkertijd de ondeugende, persoonlijke kat van de kunstenaar. Gebaseerd op een project en mal van Guillaume Corneille Geproduceerd door het Atelier Mertens en de kunstgieterij Harzé met de toestemming van de Stichting Guillaume Corneille en Galerie Schana B. Veilige verzending met verzekering door UPS

Brought to you by: SBGallery
Free collection by seller at : BRUXELLES, Belgium.

Belgium 25€
The Netherlands 25€
Europe 25€
Worldwide 65€