Ann-Sofie Verbrugge

De Schreeuw

Ann-Sofie Verbrugge, 38 jaar wonende in Gent met man, twee kinderen en huisdieren. Ze illustreert verhalen en maakt kinderboeken en werkt vooral met aquarel. Dit werk is het eerste werk van Ann-Sophie Verbrugge dat ze gemaakt heeft in de ziekenhuiskamer. De verplegers lieten haar creatief bezig zijn, want woorden waren vaak zoek en beelden kwamen wel. De muziek op de achtergrond, op een koude vloer, met een opgemaakt bed achter haar, schilderde ze alles wat vanbinnen leefde eruit. Ze dacht vaak te lachen, aan de buitenkant deed ze dat ook, maar binnenin schreeuwde ze het uit. Dit werd vertaald in dit werk. www.annsofieverbrugge.com

Free collection at the auctioneer in Gent, België.