René Magritte

sheherazade1500

René Magritte - sheherazade1500René Magritte - sheherazade1500René Magritte - sheherazade1500

1898 - 1967 sheherazade Grafisch werk van René Magritte   gedateerd 1950 formaat 45cm x 60cm   Signed in plate original signed by C. Hersovici   ex.180/275     Mooi werk van Magritte ingelijst met passe-partout papier en een brede goude kader 88cm x 75cm

Brought to you by: Maliakov
Free collection by seller at : Oostende, Belgium.