Panamarenko

Pepto Bismo - Toymodel of Space

Lithografie van Panamarenko gesigneerd en genummerd op 250 ex + enkele AP's. Zoals vermeld in Panamareno Multiples is de litho gekleefd met groene plakband op een blauwe achtergrond. Het aangeboden exemplaar is een AP exemplaar.

Brought to you by: ARTGalleryBE
Free collection by seller at : Meulebeke, Belgium.