Christo Javacheff

Over the river

Christo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the river

Offsetprint van "Over the river", een door Christo and Jeanne-Claude gepland project sinds halfweg de jaren '80. Na meer dan 30 jaar, 6 miljoen dollar in eigen investeringen heeft Christo in 2017 dit project geschrapt, moe van de juridische strijd met de lokale bewoners en uit protest voor de aanstelling van President Trump.

Deze print is prachtig gemonteerd op een aliumium plaat en is klaar om op te hangen. In nagenoeg perfecte staat, echter is er wel een lichte beschadiging, nauwelijks op te merken aan het oppervlak (best zichtbaar rechtsboven op foto 5).

Brought to you by: Private sale verified by auctioneer
Free collection at the auctioneer in Meulebeke, BelgiŽ.

Belgium 46€
The Netherlands 46€
France Not known, to be defined
Europe 150€
Worldwide Not known, to be defined